Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires-rpg

Това е най-новият РПГ форум, забавлявайте се и създайте вашата история....
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Юни 29, 2017 2:16 am
Latest topics
» Да се сприятелим
Създаване на човек EmptyСря Фев 01, 2012 11:29 pm by byh4o

» Да броим до 500
Създаване на човек EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Loras

» име с последната буква
Създаване на човек EmptyВто Ное 29, 2011 11:33 am by Sunshine819

» Да броим наобратно от 10 000
Създаване на човек EmptyВто Ное 29, 2011 11:32 am by Sunshine819

»  Брюнетки vs. Блондинки
Създаване на човек EmptyВто Ное 29, 2011 11:31 am by Sunshine819

» Дневниците на вампира vs. Малки сладки лъжкини
Създаване на човек EmptyВто Ное 29, 2011 11:30 am by Sunshine819

» Промени
Създаване на човек EmptyСря Ное 23, 2011 7:27 pm by АВИЛА

» Парк
Създаване на човек EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm by Катрин Съмърс

»  Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief
Създаване на човек EmptyНед Ное 20, 2011 10:14 am by Ребека ♥

ВАЖНО
Форума търси модератори, не е задължително да имате опит, ако имате желание влезте в темата Кандидатствай за модератор , която се намира в раздел Кандидатствай...
Издателства


Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Създаване на човек

Go down 
+3
Daniel Fray.
Александра Блейк
АВИЛА
7 posters
АвторСъобщение
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyСъб Ное 05, 2011 11:32 am

Ако искате да сте човек попълнете бланката по-долу и я пуснете в тази тема.
Име:
Години:
Външен вид: (поне 3 реда)
История: (поне 5 реда)
Снимка. (задължително посочете името на човекът на снимката)
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Александра Блейк
Admin
Admin
Александра Блейк


Брой мнения : 36

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyСъб Ное 05, 2011 4:47 pm

Име: Александра Блейк
Години:21
Дарба:Няма

Външен вид:С дълга черна коса, която всеки ден изглежда по различен начин.Вдигната на кок или пусната свободно.
Алекс има кафяви очи, които понякога са зеленикави.Има красива, чаровна усмивка, озаряваща всеки.
Обича да изглежда добре.Носи високи обувки и прилепнали дрешки, които показват красивите й извивки.

История: Родена е в Ню Йорк, на 02.февруари.Има по-малка сестра, с която често спорят на различни теми, но все пак никога не биха се разделили.
Расте под грижите на своята леля, която отглежда и двете.Учила в местната гимназия, може да се каже, че е била отличничка.
Живота при леля й започва,не по нейно желание, а заради ужасната трагедия сполетяла семейството й.
Баща й убива майка й, по ужасен начин, като причините и начина са неясни.След това той изчезва и вероятно се покрива някъде.
Снимка:cheryl cole
Създаване на човек 600full-cheryl-cole
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyСъб Ное 05, 2011 4:49 pm

Одобрена си.
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Daniel Fray.
Човек
Човек
Daniel Fray.


Брой мнения : 8

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyСъб Ное 05, 2011 7:32 pm

Име: Даниел Фрей
Години:21
Външен вид: Даниел и неговите сурови, изсечени, но същевеменно чаровни черти има до някъде царственна осанка, която се изпарява веднага след като се усмихне, разкривайки острите си резци. Тогава той започва да прилича на един от многото обирджии плъзнали по широките площади на Италия, които така изкусно могат да отмъкнат портофейлът ти без дори и да разбереш какво ти се е случило. Всъщност самият той прилича на италианец, въпреки, че е чист Англичанин, с тъмната си кожа, шоколадовата, къса коса и пъстрите очи, които шарят неспирно наоколо. Много характерни за него са високите му скули. Има стройна, изправена и доста добре поддържана фигура, но не е много висок.
История: Даниел е чист англичанин до девето коляно. Майка му, Клеъри, е известна писателка, а баща му, Александър, композитор. Изкарват добри пари и могат да си позволят всяко желание на перфектното си синче.
То проявява голям интерес към музиката, както баща си, но и едновременно и към литературата. Учи се да свири на цигулка, пиано и китара. Владее перфектно италиански, френски, испански (въпреки, че изпитва пълна антипатия към този език) немски, китайски, както и латински. Баща му иска Даниел да получи музикално образование, а майка му да стане журналист. Въпреки тяхните очаквания той завършва френска фиология в Оксфорд. Той забелязва как всички преподаватели имат особенно отношение към него, заради фамилията на баща му-Лайтлууд, който тогава е на върха на кариерата си и решава да я смени. Избира тази на майка си-Фрей (майка му е известна като Клеъри Лайтууд)
Той е и най-младия ученик в Оксфорд, тръгнал на 5 на училище, той постъпва там на 17 и завършва на 21.
Година след завършването си заминава за Америка където работи като учител по френски в презтижна школа, и едновременно с това учи второ висше с рисуване. Но бива уволнен заради бурен купон, на който се напил жестоко и се появил пиян на работа. След това отново продължил с професията на преподавател, но в обикновенна гимназия.
Снимка.

Създаване на човек Ian-somerhalder-10screamawards-20
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyСъб Ное 05, 2011 7:36 pm

Одобрен си.
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Емили Фийлдс
Човек
Човек
Емили Фийлдс


Брой мнения : 32

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Ное 06, 2011 5:57 am

Име: Емили Фийлдс(ако може ми го смени)
Години:17
Външен вид: Емили е висока около 1.75 и около 52 килограма. Тя има дълга кафява коса и кафеви очи. Има хубава усмивка. Много е симпатична.
История:Емили живее в Роузрууд заедно с родителите си. Тя има четири най-добри приятелки - Ариа, Хана и Спенсър. В момента си няма гадже. Родителите и се местят за една година в Тексас и на нея и се налага да живее при приятелката си Хана.
Снимка. Shay Mitchell
Създаване на човек Images?q=tbn:ANd9GcQwe94x3WaK8rwzyIDEj3Db3QpYWQOGV69YVrnPjaUUG2kZcz0P
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Ное 06, 2011 5:58 am

Одобрена си.
П.С - Ще го сменя.
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Ariadne.
Човек
Човек
Ariadne.


Брой мнения : 13

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Ное 06, 2011 8:19 am

Име:
Ариадне Стоун
Години:
19
Външен вид: (поне 3 реда)
Тя е едно много красиво момиче. Кожата й е бледа нежна, фина като коприна. Привидно толкова крехка и ранима, сякаш от стъкло , а всъщност толкова здрава и непроницаема. Очите.. Те са едно от на-запленяващите неща що се отнася до момичето.Шоколадови, игриви, пълни с живот, обрамчени от гъсти мигли. . Очите й са още по-шоколадови,а миглите й са винаги извити,по рождение са дълги и извити. Облича да се обича модерно,но доста шантаво,обича да е различна и не обича да слага по един тон грим върху лицето си. За нея това е безсмислено,всяко момиче е красиво по свой си начин и винаги е гледала с лошо око на момичетата изсипващи по един галон фон дюо тен.
История:
Баща й е Французин,а майка й Американка. Тя се ражда в Париж,но веднага след
това семейството й се мести в Делъуеър.
Семейството й е нападнато от вампири,те убиват майка й,но оставят нея и
баща й живи. Тогава тя е само на 1 годинка,за това не помни нищо за майка си,а
баща й не обичал да говори за нея. След като започнала да расте,баща й започнал
да й купува по-момчешки играчки – пистолети,малки гранати,колички. Не я
разглезил никак и определено никога не била малкото момиченце на татко,повече
като „малкото оръжие на татко”. На по-късeн етап започнал да я обучава за ловец
на най-различни същества,научил я на всички тънкости,които знаел. Тогава не й
признал,но по-късно на смъртния си одър й доверил че вината за смъртта на майка
й е негова. Той бил ловец и не могъл да я опази. В този момент Ариадне намразила
баща си до болка и го изоставила. Леля й погребала тялото му и до ден днешен тя
не е стъпила там. Наташа – сестрата на баща й я довежда тук където
поема грижите за нея. На няколко пъти тя бяга от там,убива няколко вампири и си
навлича много неприятности. Често можете да я видите с черния си мотор пред
някой бар. Завършва училище,става барманка.Започва да се състезава в моторни състезания,а когато леля й умира от тежка форма на рак й споделя че в същност баща й е друг,а тя не й е леля.

Снимка. (задължително посочете името на човекът на снимката)
Създаване на човек NinaDobrev7

Nina Dobrev
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Ное 06, 2011 8:22 am

Одобрена си. Ако ще използваш този лик трябва да си редовна.. предполагам доста хора го искат .. Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Jenny Williams
Човек
Човек
Jenny Williams


Брой мнения : 14

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Ное 06, 2011 1:33 pm

Снимка* :

Създаване на човек Miranda-kerr-imgg-thumb-233x349

Име на героя* :
Джейн Уилямс

Прякор :
Джени

Личността която използвате за лик* :
Миранда Кер

Години* :
18

Дата на раждане :
8 Август

Зодия :
Лъв

Семейство :
Малка сестра

Талисман :
Малък прозрачен медальон

Допълнително :
- Имам котка, Jimmy ..

Създаване на човек Wistful,cat,blue,eyed,kitty,cats,love,cat,photography,adorable-06236f8063450bf3695d49df08fa672a_h

- Знам за свръхестественото ..
- Пуша, ако се ядосам ..
- Убивам депресията с шоколадови бонбони ..

Външен вид, Характер, История *:
Направих само една нищожна крачка напред и останах без дъх. Ярката светлина ми позволи да осъзная обстановката, да се отпусна и да разбера, че вече съм си вкъщи. Затворих очи. Тялото ми отказваше да реагира , не ми се подчиняваше.. "Хайде, Джени.. Всичко ще е наред ! Просто още няколко крачки.." Опитвах се да си внуша, че всичко ще е наред, че трябва да положа едно нищожно усилие, за да се почувствам в безопасност, но нали не можех да излъжа дори и себе си.
Поех въздух и закрачих напред. Крачките ми бяха така колебливи, усещаше се от разстояние. ТЯ можеше да го усети, но не беше тук. Надявах се да не е. Беше ме страх дори да отворя очи, не си и представях отново да се изправя пред лукавата й усмивка, пропита с толкова злоба. Беше трудно да повярвам, че съществува нещо толкова зло. Не можех да осмисля какво точно се е случило с ангелското й лице, къде бе изчезнало..
Пронизителен писък на малко дете ме изкара от целият този фарс. Очите ми се втренчиха инстинктивно на пред, вцепенени от ужас. Можех да фокусирам само махагоновата врата. Поколебах се за секунда преди да отворя и яростно да се пъхна в огромната баня. Заключих зад себе си и започнах да оглеждам, сякаш очаквах някой да изскочи иззад ъглите. Несъзнателно очите ми преминаха през огледалото. В първият момент дори не обърнах внимание, продължих да се взирам в различни посоки без никакво намерение да спра, но после успях да забележа кървавото петно на челото си.
"Коя е тя ?" бе първото, което премина през ума ми. Миг по - късно бях започнала да се анализирам. Спрях се върху кръвожадният си поглед, който отчаяно търсеше спасение. Сините ми очи бяха загубили обичайния си блясък. По бузата ми се стичаше струйка алена кръв,а мургавия цвят на кожата ми си бе отишъл. Бях пребледняла като платно. Устните ми леко потрепваха в синхрон с тялото ми. Кичури тъмна коса се бяха полепили по лицето ми. Върху мен бе изписан ужас.
Не, не , не , не ! Аз не бях такава. Този ужас, всичко това.. Не бе възможно да съм аз. Не бях такъв характер. Никога не се бях страхувала, не можех да си го позволя ! Не бях такава !
Преди по - малко от ден можех с гордост да кажа, че съм смел човек, че можех да реша всеки проблем с хладнокръвно мислене. А сега ? Сега какво бях ? Къде се бе изпарило решителното момиче, което не позволяваше на чувствата си да съществуват без съзнателно желание ? Къде беше срамежливото момиче със своите алени бузи ? Къде беше твърдият характер, лидерът ? Къде изчезна амбициозната купонджийка, която не спираше да се смее ? Ами лъчезарното момиче, което правеше всичко, за да бъде баща й доволен ? Къде бях аз в цялата тази история ? Изгубена ? Нее , аз бях тук ! Само трябваше да си го припомня.
Погледнах още веднъж собственото си изражение, в което вече се долавяше решителност и сила. Крайчеца на устните ми се изви в лека половинчата усмивка. Изтощено се строполих на земята и затворих очи.

Създаване на човек Miranda-kerr-naked-in-russell-james-book-nsfw-beautiful-1043854402

/Спомен/

- Татко, татко ! - изписках с пронизителното си звънливо гласче. Малките ми боси краченца яростно се спуснаха по стълбите на голямата къща. Лекото трополене от стъпките ми ме караше да настръхвам от възбуда. Сама се предизвиквах да съм по - бърза, да се постарая да стигна до малката ми цел възможно най - скоро. Бях едно малко, ядосано момиченце, което не успяваше само да си даде отговор на редица въпроси.
- Хей, внимавай ! Може да се нараниш, сладкишче. - нежният гърлен глас на татко се подаде измежду стълбите. Миг по - късно полетях във въздуха, здраво вкопчила се в силните ръце на стройният мъж.
- Пусни ме ! Пусни ме веднага ! - запротестирах недоволно и раздразнено ритайки с крака във всяка посока си изпросих приятното усещане от здрава земя под краката . Нацупено скръстих ръце вдигайки малката си главичка нагоре. Усмивката на баща ми бе незабравима, изпълнена с толкова радост и любов. - Защо всички деца си имат майка, а аз не ? - прозвуча настойчивият ми тон придружен от яростен поглед.
- О, Джени.. Това ли е проблема ? ... Нямаш майка, защото тя те обича прекалено много , даде живота си за теб. - прошепна нежно и внимателно целуна челото ми. Хвана ме за ръка и заедно поехме към кухнята, за да закусим.
/Край на спомена/

/Втори спомен/
Стояхме лице срещу лице. Думите бяха излишни. Можехме да усетим чувствата си. Нямаше смисъл да говорим, сякаш можех да прочета мислите му. Телата ни бяха толкова близо едно до друго, че можех да усетя топлината му, леденият му ментов дъх, дори ударите на сърцето му.
- Обичам те. - каза той , така равно сякаш бе нещо естествено, сякаш ми казваше "Здравей ". Зашеметяващата му усмивка не закъсня и бързо успя да накара цялото ми същество да изключи. Усещах как кръвта се събира в бузите ми, точно като по часовник.
- И аз те обичам, много. - опитах се да звуча така нормално като него, но гласът ми се покачи с няколко октави. Бях толкова развълнувана, сякаш го чувах за пръв път. Сякаш не ми го повтаряше през всичките осем години. Още от деца.
Ръката му нежно си проправи път през блузата ми, настойчиво впивайки устните си в моите. Инстинктивно продължи надолу по брадичката и шията ми. Внимателно впих пръсти в златните му коси , оставяйки се изцяло в неговите ръце... Целувките му продължиха, дори след като смъкна блузата от мен. Меките му устни се разхождаха по настръхналата ми кожа в продължение на няколко минути. Усмихнах се леко и затворих очи...
/Край на спомена/

/Трети спомен/

Мрак. Силните дъждовни капки, разбиващи се в земята, се сливаха с горещите ми сълзи. Гледах го. Бе в ръцете ми, неподвижен и студен.
- Събуди се ! - прошепнах умолително, но думите ми се загубиха глухи и нечути от никого. Част от мен умря в онзи ден. Сърцето ми бе разбито на милиони парченца.. необратимо. Прегърнах го. - Не ме оставяй. Ние се заклехме, помниш ли ? Винаги заедно... - продумах през хлиповете си. Болката бе изгаряща, убиваща. Протегнах треперещата си ръка и извадих от пазвата си мъничък прозрачен медальон, в който бе поставен крехък розов цвят.
- Виждаш ли ? - усмихнах се тъжно . - Пазя го вече толкова години.. Ще те пазя в сърцето си, като изпълня обещанието си.. за теб. - прошепнах, а ситните сълзи отново покапаха по бледото му и безжизнено лице. Вече беше свършило, той си бе отишъл като блед спомен. - Обичам те .. - казах тихо. Беше както той го искаше, безгрижно и невинно. - Сбогом . - измънках с треперещ глас и внимателно целунах устните му отдръпвайки се от дървеният ковчег...
/Край на спомена/


Най - важните моменти от живота ми се изплъзнаха от съзнанието ми, напомняйки ми, че успях да продължа преди, че ще успея и сега... Решително се изправих от студения под и спокойно излязох от стаята. Трябваше да се махна от тук, за да продължа, за да оцелея.
Шумът от идващият влак бе изключително неприятен. Стържеше в главата ми отново и отново, и отново. Започнах да мисля, че никога няма да спре и да затихне, но и това стана. Шумът от токчетата ми се чуваше из цялата гара. Имаше само няколко човека, които се оглеждаха разсеяно в очакване на своя влак.
- Билетът Ви, моля ? - попита закръглен мъж с тъмен мустак. Усмихнах се и му подадох листчето хартия. Той кимна одобрително и ми го върна....

Създаване на човек Miranda-Kerr-pour-Victoria-s-Secret-Bridal-Lingerie-1-small
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Ное 06, 2011 1:35 pm

Одобрена си.
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Пиърс
Човек
Човек
Катрин Пиърс


Брой мнения : 23

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Ное 06, 2011 2:43 pm

Име: Катрин Пиърс
Години: 20
Външен вид: Катрин е с дълга руса коса и тъмни очи. Облича се стилно и и винаги е в крак с модата.
Висока е 1.70, а когато е на високи обувки е още по-висока. Тежи 56 кг. По произход е англичанка. Чаровна е и обича да ходи
по барове, заведения и там където има много хора. Харесва мъже със стегнато тяло и такива, които могат да си позволят лукс, но също да могат да си спазват обещанията и да са способни да я защитят.
История: Катрин е родена в заможно семейство в Англия. Майка и Симон е един от най-прочутите педагози по музика в Англия,
а баща и Дейвид е композитор, известен с многобройните си издадени книги, включващи най-добрите му произведения.
Тя се занимава с музика от 9 годишна. Свири на пиано и цигулка, но когато пораства започва да свири и на китара. Обича
романтиката. Обича да чете класическа литература и знае 5 езика.. английски, немски, френски,италиански и български.
Завършва италианска филология в Рим и отново се завръща в Лондон.
Снимка.: Хилари Дъф

Създаване на човек 4010778b
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек EmptyНед Ное 06, 2011 2:45 pm

Одобрена си.
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Създаване на човек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на човек   Създаване на човек Empty

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на човек
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Създаване на герой
» Създаване на вампир
» Създаване на върколак
» Създаване на вещица/вещер
» Създаване на Древен вампир

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires-rpg :: За форума :: Създаване на герой-
Идете на: