Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires-rpg

Това е най-новият РПГ форум, забавлявайте се и създайте вашата история....
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Юни 29, 2017 2:16 am
Latest topics
» Да се сприятелим
Стаята по Френски език EmptyСря Фев 01, 2012 11:29 pm by byh4o

» Да броим до 500
Стаята по Френски език EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Loras

» име с последната буква
Стаята по Френски език EmptyВто Ное 29, 2011 11:33 am by Sunshine819

» Да броим наобратно от 10 000
Стаята по Френски език EmptyВто Ное 29, 2011 11:32 am by Sunshine819

»  Брюнетки vs. Блондинки
Стаята по Френски език EmptyВто Ное 29, 2011 11:31 am by Sunshine819

» Дневниците на вампира vs. Малки сладки лъжкини
Стаята по Френски език EmptyВто Ное 29, 2011 11:30 am by Sunshine819

» Промени
Стаята по Френски език EmptyСря Ное 23, 2011 7:27 pm by АВИЛА

» Парк
Стаята по Френски език EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm by Катрин Съмърс

»  Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief
Стаята по Френски език EmptyНед Ное 20, 2011 10:14 am by Ребека ♥

ВАЖНО
Форума търси модератори, не е задължително да имате опит, ако имате желание влезте в темата Кандидатствай за модератор , която се намира в раздел Кандидатствай...
Издателства


Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Стаята по Френски език

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Daniel Fray.
Човек
Човек
Daniel Fray.


Брой мнения : 8

Стаята по Френски език Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята по Френски език   Стаята по Френски език EmptyСъб Ное 05, 2011 7:58 pm

Стаята по Френски език 1011380050951ad778_large

-Добре ученици, това е за днес...-казах и въздъхнах тежко
Тези деца не разбираха и дума на френски. Защо въобще се мъчех? За мирезната заплата? Надали. По-скоро, за да мога, когато се съберем на Коледа със семейството, да кажа, че съм учител и имам точно толкова авторитет колкото по-големият ми брат полицай.
Да, напълно си струваше.
Убочавах тези нещастници от четири години и не можах да ги науча на нищо освен едни croissants-кроасани. За 12 "а" всичко се свеждаше до храна. Това бе водещата сила в живота им.
Все още не знаеха как се пише bonjour, нито пък как се произнася.
Имаше няколко изключения, които правеха разлика между oui и non-Алисън, която е полу французойка, сестра й, Оливия, Британи, която ходела на уроци още от първи клас и Джонатан, който се премести тук от "в" клас, защото там редовно го пребивали.
Учениците шумно се размърдаха по местата си и съвсем бързо се изнизаха от стаята.
-Джейс...-спрях нисичкото момче, което тъкмо се канеше да излезе след съучениците си-Може ли за малко?
Той вдигна рамене и се върна до катедрата.
-И махни тази котешка шапка когато говориш с мен...-хванах я за "ушите" и я свалих-Забелязах, че не учиш тези дни. Какво става? Преди нямаше грешки на нито един тест, а сега преписваш от Джош. От Джош за бога!...Кажи ми какво става, моля те.
Върнете се в началото Go down
Blessyourface
Върколак
Върколак
Blessyourface


Брой мнения : 5

Стаята по Френски език Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Френски език   Стаята по Френски език EmptyСъб Ное 05, 2011 8:08 pm

От кога пък някой го интересуваше как се чувства? Камо ли пък тъпият даскал по френски. На никой не му пукаше какво му е на Джейс, а той се пълнеше с толкова омраза заради това. Нямаше никога да си намери мястото. Пребиваха го всеки ден в предишният клас. Като се замислеше...май дори и в детската градина го биеха.
Първо, защото бе азиатец. Преодоляха го и решиха да го ступат, защото го мислят за гей. Но той никога не е бил такъв и не иска да бъде. Но някой питаше ли го? Не, изглеждаше такъв, значи бе такъв.
- Нищо ми няма...-изсъска Джейс през зъби-И не ви интересува хич.
Даниел въздъхна тихо хвърляйки му онзи разочарован поглед.
- Можеш да ми имаш доверие, Джейс, и го знаеш много добре.-каза Фрей
Джейс отпусна ръце до тялото си. Нямаше смисъл да се инати, пък и често казано, имаше нужда да сподели с някого какво му е.
- Не мога цял живот да се местя от клас на клас, защото хората не ме харесват...-измърмори съвсем тихичко той вперил несигурен поглед в кецовете си- Няма да останат училища на света, в които не съм бил, ако бе така. И тук всички ме мразят и ме изскат на въжето. Майка ми не спира да говори за тъпият ми перфектен брат и как трябва да съм като него. Всички ме мислят за гей, нямам приятели, никога не съм имал гадже, защото момичетата ме мислят за дефектен! За бога, аз съм 12-ти клас, а съм се целувал два пъти и то с някакви надрусани курви! Те дори не знаят къде се намират, гарантирам! Ако знаеха биха побегнали вместо да си натикат езика в устата ми!
Върнете се в началото Go down
Daniel Fray.
Човек
Човек
Daniel Fray.


Брой мнения : 8

Стаята по Френски език Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Френски език   Стаята по Френски език EmptyНед Ное 06, 2011 3:52 pm

"Да си натикат езика" е интересен израз, честно казано, но въпреки това не ми бе до смях. Колкото и да исках нямаше как да отида при побойниците и да им кажа- ей, нещастници, веднага да оставите Джейс намира...Нещата щяха да станат по-лоши така.
- Няма нищо лошо да имаш различна сексуалност...-казах най-накрая
- НО АЗ НЯМАМ!-извика
Притиснах пръсти в слепоочията си повтаряйки "Добре, добре". Въздъхнах тихичко и застанах до него.
-Джейс...ти дори не пробваш да се впишеш- казах-Може би щяха да те приемат ако не пробваше всярчески да ги ядосаш, защото ти го правиш. Бориш се да те мразят. Просто спри.
Хванах го внимателно за раменете всякаш така можех да го смъкна на земята.
-Разбираш ли ме Джейс?-промълвих-Много искам да ти помогна, но ако ти сам не искаш просто няма да стане.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята по Френски език Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по Френски език   Стаята по Френски език Empty

Върнете се в началото Go down
 
Стаята по Френски език
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята по Биология!
» Стаята по история!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires-rpg :: Градът :: Гимназия-
Идете на: