Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires-rpg

Това е най-новият РПГ форум, забавлявайте се и създайте вашата история....
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Юни 29, 2017 2:16 am
Latest topics
» Да се сприятелим
Истински живот EmptyСря Фев 01, 2012 11:29 pm by byh4o

» Да броим до 500
Истински живот EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Loras

» име с последната буква
Истински живот EmptyВто Ное 29, 2011 11:33 am by Sunshine819

» Да броим наобратно от 10 000
Истински живот EmptyВто Ное 29, 2011 11:32 am by Sunshine819

»  Брюнетки vs. Блондинки
Истински живот EmptyВто Ное 29, 2011 11:31 am by Sunshine819

» Дневниците на вампира vs. Малки сладки лъжкини
Истински живот EmptyВто Ное 29, 2011 11:30 am by Sunshine819

» Промени
Истински живот EmptyСря Ное 23, 2011 7:27 pm by АВИЛА

» Парк
Истински живот EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm by Катрин Съмърс

»  Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief
Истински живот EmptyНед Ное 20, 2011 10:14 am by Ребека ♥

ВАЖНО
Форума търси модератори, не е задължително да имате опит, ако имате желание влезте в темата Кандидатствай за модератор , която се намира в раздел Кандидатствай...
Издателства


Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Истински живот

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
The_Princess
Потребител
Потребител
The_Princess


Брой мнения : 21

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Истински живот   Истински живот EmptyСря Апр 27, 2011 7:30 pm

Истински живот

Това е една съвсем обикновенна история за четири съвсем обикновенни момичета на 15 години , които живеят на една и съща улица.Мери ,Джеси , Миранда и Наталия живеят в Маями съвсем нормален живот .Но скоро щяха да разберат какво е истинския живот.

Мери е високо момиче с черна къса коса и тъмни очи.Родителите й са строителни предприемачи и живее в голяма двуетажна къща.Тя има по-малка сестра на име Катрин.

Джеси е с дълга тъмно руса коса и сини очи . Родителите й имат фирма за производство на машини и оборудване и голяма лилава къща на три етажа.Тя има по-голяма сестра на име Кейти.

Миранда е висока , слаба с дълга кафява коса и кафеви очи. Родителите й притежават два от най-големите магазини за дрехи и обувки в Маями и спа салони.Тя има по-голям брат на име Крис и живее в триетажна къща.Живее срещу Джеси.

Наталия е висока , със светло руса коса и кафеви очи. Родителите й са компютърна специалисти и има по-малък брат на име Джон. Живее срещу Мери.

Всичко започна един слънчев съботен ден през лятната ваканция...




Върнете се в началото Go down
The_Princess
Потребител
Потребител
The_Princess


Брой мнения : 21

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот EmptyСря Апр 27, 2011 7:31 pm

Първа глава : Началото на ужаса

Четирите момичета бяха на плажа и се забавляваха изключително много.Слушаха музика , говореха си и обсъждаха хората , които минаваха.

-Това не е ли Моника от нашия клас ­? Изглежда зле с този тъмен тен и тази чанта на “Chanel” e от миналата колекция, а този с нея изглежда прекалено голям.-каза Миранда

-Права си.-отговори Мери.

-Момичета искате ли да си направим пижамено парти довечера ?-попита Джеси.

-Може преди това да обиколим магазините.-допълни Наталия.

-Разбира се . –отговориха останалите момичета в един глас.

Бързо си събраха нещата и тръгнаха към центъра на града.Влязоха в магазина на родителите на Миранда , намериха си подходящи неща , платиха и се отправихаа към къщата на Джеси.

На вратата ги посрещна домашният любимец на семейството -кучето Макс и сестрата на Джеси –Кейти .

-Здравейте, момичета . Как сте?-попита ги девойката. Тя беше висока с дълга руса коса и сини очи.

-Здравей , сестричке. Чао , качваме се горе. Хайде момичета.-подмина я Джеси.

Миранда , Наталия , Мери и Джеси се заизкачваха по стълбите към стаята на Джеси.

-Какво искате да правим ?-попита Наталия.

-Ами може да си облечем новите дрехи.Колко е часа ?-попита Мери.

-Точно 18:00.Защо питаш , къде ще ходиш ?-каза Миранда

–Никъде, просто питам.Какво ще кажете да гледаме филм?-попита Мери.

-Ами добре.Искате ли да гледаме Тексаско клане?-попита Джеси.

-Ооо да.Чудесна идея.-отговори Наталия.

Момичета пуснаха филма и си взеха един пакет чипс.

Измина един час от както започнаха да гледат Тексаско клане и тогава Миранда попита:

-Момичета , не чухте ли шума?

–Какъв шум?-попита Мери.

-Ами беше като писък.Хайде да отидем да проверим.-каза Миранда.

-Причуло ти се е заради филма , но ако настояваш толкова нека отидем на проверим.-отговори Джес.

Момичетата излязоха от къщата и тогава видяха някой , който лежеше на земята.



Werewolf...май я е чела...


Върнете се в началото Go down
werewolf
Mod
Mod
werewolf


Брой мнения : 61

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот EmptyЧет Апр 28, 2011 9:54 am

Мммммм ... дам! Razz
Върнете се в началото Go down
The_little_girl
VIP
VIP
The_little_girl


Брой мнения : 20

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот EmptyЧет Апр 28, 2011 2:47 pm

ехо....вики къде забравяш мен!?!? и аз съм я чела Razz и мисля че е супер!
Върнете се в началото Go down
The_Princess
Потребител
Потребител
The_Princess


Брой мнения : 21

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот EmptyЧет Апр 28, 2011 2:50 pm

Втора глава:Кой е убиецът?

След вцепенението момичетата огледаха тялото и видяха , че на тила му имаше кръв. След малко разбраха ,че то е на Моника- момичето , което бяха видела на плажа.

–Какво ще правим ?-попита разтреперана Мери.

-Не знам , май трябва да се обадим на полицията.-каза видимо спокойна Джесика.

В този момент в градината дойде Кейти.След като видя тялото се стъписа и без да каже и дума влезе в къщата , като остави Миранда , Джеси , Мери и Наталия в недоумение.

След няколко минути Кейти се върна и спокойно каза:

–До 5 минути полицията ще дойде , а сега ми кажето какво се случи.

-Ами докато гледахме Тексаксо клане , аз чух шум и казах на останалите и Джес предложи да слезем долу и да проверим и тогава .. тогава .. –каза Миранда и се разплака.

-Добре , добре , успокой се . Но ще трябва да разкажете всичко това отново в полицията . Ааа ето идва един полицай.-каза Кейти.

-Добър вечер.Съдебна медицина ще отнесе тялото , а ще ви помоля да дойдете с мен в полицията , за да ви разпитаме.-учтиво каза полицаят.

-Разбира се . –казаха момичетата в един глас и тръгнаха след полицая.

Качиха се в полицейската кола и след неколко минутно пътуване стигнаха в полицейското управление.Последваха ужасни и изморителни разпити.Макар , че дойдоха родителите и адвокатите им , момичетата трябваше да дадат показания.

Когато си тръгваха от полицията , часът беше 02:00.Момичетата се прегърнаха , качиха се с колите заедно с родителите си и тръгнаха към домовете си.Когато се прибраха и четирите си пуснаха лаптопите и направиха конферентен разговор по Skype.

-Това е най-ужасният ден в живота ми.-каза Миранда.

-Да , наистина е ужасно , а и особено когато трупът беше открит в задния ми двор.Кой е убиецът?Защо трупът беше в задния ми двор?-попита Джеси.

-Наистина е ужасно.-казаха Мери и Наталия с още треперещи гласове.

Момичетата искаха да разберат отговорите на тези въпроси и не можаха да заспят цяла нощ.Но те не знаеха , че това е само началото.

Върнете се в началото Go down
The_Princess
Потребител
Потребител
The_Princess


Брой мнения : 21

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот EmptyЧет Апр 28, 2011 4:34 pm

Трета глава :Писмото
На сутринта Миранда се събуди рано и веднага отиде в банята .Огледа се и видя , че има големи тъмни кръгове под очите, а това беше от преумора. Тя излезе от банята , взе котето си Ашли от легълцете му и легна в нейното легло.Хиляди мисли преминаха в главата на момичето и за да ги разсее Миранда си пусна телевизора , когато по тялото й преминаха тръпки , когато чу новината:
Вчера е намерено тялото на момиче с инициали М.Б. Тялото е открито в двора на семейство Ван Дер Удсън.Момичето е било ударено с тежък предмет по тила.
Друга тревожна новина е , че е съобщено за изчезването на момиче.Вчера сутринта , то е излязло и не се е върнало и не отговаря на телефона си .Ако го видите някъде , моля обадете ни се.
......................................................................................................................................................
По същото време Наталия също гледаше телевизия и пребледня , когато разбра за изчезналото момиче .Тя взе модерния си телефон и набра номера на Мери.
-Ало , Мери гледа ли новините ?-попита тя.
-Да , ужасно е .Това е като кошмар .Защо се случва на нас?-изхлипа Мери.
-Не знам, но имам лошо предчуствие.Говори ли с другите ? Хайде да се съберем и да говорим за последните събития.-каза Наталия.
-Добре . Сега ще отида в къщата на Джеси.-отговори й Мери.
......................................................................................................................................................
След малко Мери се появи пред къщата на Джеси .Отвори и самата тя и момичетата се отправиха към стаята на Джесика.Когата влязоха и затвориха вратата , телефона на Джес звънна.Беше Миранда и изглеждаше разтревожена:
-Здравей , какво ще правим ? Трябва да намерим убиеца на Моника ! Ако искаш ела в къщи , аз ще звънна на останалите.
-Добре , Мери е при мен и ще дойдем заедно.Ти се обади на Наталия.-каза Джеси
-Ок.Но побързайте.-отговори Миранда и затвори.
......................................................................................................................................................
Миранда звънна на Наталия и й каза да дойде много бързо в къщата й.
След няколко минути четирите момичета бяха в стаята на Миранда и обсъждаха последните събития.
–Трябва да направим нещо.В града ни има някой много опасен , който има нещо против нас.А ние стоим и бездействаме.Какво ще кажете първо да намерим момчето с което беше Моника на плажа вчера.-разпалено каза Миранда.
-Чудесна идея, аз ще проверя за профила му в Facebook.Хмм.. чух шум .. май някой чука на вратата.-отговори Наталия.
-Здравейте момичета.Как сте след вчера ? Това наистина е ужасно.Сутринта съобщиха за изчезнало момиче.За малко да забравя, донесоха това писмо за теб сестричке.-каза Крис-брата на Миранда и излезе от стаята.Той беше висок , рус , със сини очи.
Миранда започна да отваря писмото и всички започнаха да я гледат разтревожено и затова никой не забеляза влюбения поглед на Наталия.Когато отвори писмото , Миранда щеше да припадне в него пишеше:
Здравей слънчице , как си ?Аз съм чудесно.Надявам се , че приятелката ти Джеси ще очисти двора.Внимавайте като се разхождате.Препоръчвам ви да не бъдете сами, защото има много опасни хора.
С любов : Марк
Четирите момичете се погледнаха разтревожено . Бяха пребледнели.
-Кой е Марк ?-с разтреперан глас попита Миранда
Върнете се в началото Go down
The_Princess
Потребител
Потребител
The_Princess


Брой мнения : 21

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот EmptyЧет Апр 28, 2011 4:40 pm

Четвърта глава :Кой е Марк?
-Познаваш ли този Марк ? -попита Мери.
-Не, но той ме познава и той е виновен за смъртта на Моника . И съм сигурна , че щом иска ще се свъже с мен много скоро.-отговори й Миранда.
-Трябва да внимаваш , защото този тип ми изглежда много опасен , трябва да кажеш да родителите ти и на полицията.Знаете ли , че утре е 1-ви септемврии затова трябва да отидем на пазар.-каза Джесика.
-Аз съм прекалено уморена , за да обикалям магазините .Предпочитам да си остана вкъщи и да си почина .Имам много дрехи , които не съм обличала и все ще намеря нещо подходящо.-отговори Наталия.
-Да и аз. Мисля да се отдам на мързелуване и вече стана време да си ходим.Чао внимавай . Обади ми се , ако стане нещо странно .Веднага ще дойдем.-каза Мери и се отправи към вратата.
Останалите я последваха и не след дълго Миранда остана сама.Момичето беше много уморено и затова реши да поспи. Не след дълго заспа , но след по малко от час телефона й звънна.Беше непознат номер.
-Здравей , слънчице. Получи ли писмото ми?-каза непознатият.
-Да , получих го и не ме наричай слънчице.Кой си ти и какво искаш от мен?-видимо ядосана попита Миранда.
-Добре , слънчице , ако искаш да разбереш нещо повече за мен ще те чакам след 15 минути на плажа.Не си и помисляй да повикаш полиция или някой с теб , защото ще пострадаш.-отговори Марк и затвори.
Миранда стана , бързо се облече и тръгна към плажа.Стигна точно за 15 минути , но имаше проблем-не знаеше как изглежда Марк.В този момент до нея се появи един висок и мускулест , чернокос младеж.
-Здравей , Миранда. Аз съм Марк и сега ще ти разкажа какво искам от теб.
Аз съм роден преди 18 години , но майка ми ме е оставила в дом за деца , когато съм бил бебе , но върху мен е имало две писма.Едното било предназначено , за човека , когото ме открие.В него пишело , че много съжелявала , че не може да се грижи за мен и че второто писмо трябва да ми се даде , когато стана на 18.Навърших 18 преди един месец и тогава разбрах всичко.В писмото майка ми ми се извинява , защото ме е изоставили и ми е написала причината.Знаеш ли каква е тя?-попита Марк с ярост в очите.
-Не знам.-отговори Миранда , чиито очи се бяха насълзили.
-Майка ми ме е изоставила , заради баща ти.Тя е негова сестра и когато я е напуснал и тя се е обърнала към брат си за помощ. Но знаеш ли какво й казал той?Казал й да се оправя сама и й затворил вратата под носа.И тогава тя ме е оставила в дом за сираци.Когато навърших 18 години тръгнах да търся майка ми , но разбрах че е починала преди 1 година и затова реших да намеря баща ти и да му го върна и да го нараня , както той е нарнил майка ми . Ще го нараня чрез теб. Съжелявам..-каза на един дъх Марк.После се огледа , видя че няма хора наоколо и удари Миранда по тила.
Тя падна в несвяст , тогава Марк я хвана на ръце и се затича към една къща в края на плажа.


Последната промяна е направена от The_Princess на Чет Апр 28, 2011 5:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
The_Princess
Потребител
Потребител
The_Princess


Брой мнения : 21

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот EmptyЧет Апр 28, 2011 4:42 pm

Пета глава:Тайни
Наталия се събуди от нейната аларма в 07:00 , стана и отиде в банята да се измие. После застана пред гардероба си и избра официални дрехи-все пак беше 15-ти септември.След това се надигна на пръсти и извади една кутия за обувки , от която извади снимка на Крис.
-Ти си най-красивото момче , което някога съм виждала.Обичам те , но не знам как да ти призная.-прошепна Наталия и целуна снимката.
-Миличка, ще закъснееш за училище.Шофьорът те чака.-провикна се майка й от долния етаж.
-Идвам.-извика момичето.
......................................................................................................................................................
Мери беше по-различна от другите , но не в лошия смисъл.Беше различна , заради тайната й ако може така да се нарече.Докато всички имаха проблеми , който криеха, нейната тайна беше , че сутрин , косата й изглеждаше ужасно .Затова , когато си правеха пижамени партита тя не спеше по цяла нощ.
Така беше и тази сутрин , косата й беше рошава и сплъстена на места.Мери стана в 06:30 и започна да си оправя косата .Първо я среса , после я изправи с новата й преса , която й беше подарък от Джеси и тръгна за училище.
......................................................................................................................................................
Джесика се събуди от някакви викове.Тя се надигна от леглото , въздъхна и пак легна.Погледна будилника си - беше 07:00 и той тъкмо започваше да звъни.
-Чудесно , тъкмо навреме.Ужаса започва от сутринта.-помисли си момичето.
Джеси стана, постоя 10 минути пред гардероба, докато си намери подходящи дрехи и влезе в банята.Точно в 07:30 тя слезе на долния етаж , взе си ябълка и се тръгна за училище.
......................................................................................................................................................
В този момент Миранда се събуди , но се постара да не мърда , за да може да разгледа стаята , където се намираше.В този момент в стаята влезе Марк , който носеше табла със закуска.Той беше без риза и Миранда се възхити от мускулестото му тяло.
-Добро утро .Съжелям , че те ударих , но нямах избор.Надявам се , че си добре.-загрижено й каза Марк.
-Мхм...-успя единствено да каже Миранда , като не отлепяше очи от него.
-Ехооо... Добре ли си?-попита Марк.
-Да ... ъъъъъ. .. добре съм.Защо ме държиш тук?Не съм виновна аз за постъпките на баща ми-каза момичето.
-Ами не знам... постъпих неразумно... съжелявам.. след закуска може да си вървиш.Все пак днес е първия учебен ден , ако искаш може да те заведа до училище.-предложи Марк.
-С удоволствие.-каза Миранда.
Тя хапна набързо и двамата тръгнаха към училището й.Когато стигнаха , прищтелките й тъкмо пристигаха и целия двор беше пълен с ученици.
-Ами ... добре.. съжелявам отново.. аз ще тръгвам... Ако искаш някой ден може да отидем на бием кафе.-предложи той.
-С удоволствие.-каза Миранда и го целуна страстно.
След това избяга и отиде при приятелките си , като остави братовчед си в недоумение.
Върнете се в началото Go down
asia.d
Потребител
Потребител
asia.d


Брой мнения : 11

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот EmptyЧет Апр 28, 2011 5:21 pm

Въпреки, че тази част съм я чела преди 100 години, сега попаднах на една малка неуместност. Действието се развива в Америка, а ти си писала, че започват училище на 15 септември, а до колкото знам там започват на първи, а ако не е на първи със сигурност не е на 15-ти, защото само в България започваме училище на 15-ти септември и то е останало от миналото, защото тогава малките деца са имали работа - точно тогава са прибирали реколтата и прочие и не са могли да започнат училище. Именно за това наскоро искаха да започваме от първи както по другите държави, защото ние сме съвсем друго поколение и нямаме такива неща за вършене като тях, но това не е важно. Поправи си го, все пак.
Върнете се в началото Go down
The_Princess
Потребител
Потребител
The_Princess


Брой мнения : 21

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот EmptyЧет Апр 28, 2011 5:27 pm

Въобще не съм забелязала...Благодаря..
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот EmptyПет Май 13, 2011 6:15 pm

Наподобява ми на някоя книга.. не се сещам на коя, но е хубава "книгата"- кратка е ... Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Истински живот Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истински живот   Истински живот Empty

Върнете се в началото Go down
 
Истински живот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires-rpg :: Твоето кътче :: Таланти-
Идете на: