Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires-rpg

Това е най-новият РПГ форум, забавлявайте се и създайте вашата история....
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Юни 29, 2017 2:16 am
Latest topics
» Да се сприятелим
Парк                   EmptyСря Фев 01, 2012 11:29 pm by byh4o

» Да броим до 500
Парк                   EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Loras

» име с последната буква
Парк                   EmptyВто Ное 29, 2011 11:33 am by Sunshine819

» Да броим наобратно от 10 000
Парк                   EmptyВто Ное 29, 2011 11:32 am by Sunshine819

»  Брюнетки vs. Блондинки
Парк                   EmptyВто Ное 29, 2011 11:31 am by Sunshine819

» Дневниците на вампира vs. Малки сладки лъжкини
Парк                   EmptyВто Ное 29, 2011 11:30 am by Sunshine819

» Промени
Парк                   EmptyСря Ное 23, 2011 7:27 pm by АВИЛА

» Парк
Парк                   EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm by Катрин Съмърс

»  Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief
Парк                   EmptyНед Ное 20, 2011 10:14 am by Ребека ♥

ВАЖНО
Форума търси модератори, не е задължително да имате опит, ако имате желание влезте в темата Кандидатствай за модератор , която се намира в раздел Кандидатствай...
Издателства


Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Парк

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Парк                   Empty
ПисанеЗаглавие: Парк    Парк                   EmptyСъб Ное 05, 2011 3:26 pm

Парк                   Can_t_10
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Evangeline.
Вампир
Вампир
Evangeline.


Брой мнения : 33

Парк                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк    Парк                   EmptyНед Ное 06, 2011 3:34 pm

Ама че място.Цветно и просторно с чист въздух.Красиво макар и да бе вечер.Лампите светеха ярко и дразнеха очите на нашата Еванджелин.Не, че тя бе от онези не защитени вампири които изгаряха от слънчевите лъчи и очите им не можеха да понесат даже и светлината от проста крушка..(полезно изобретение..и все пак Ев предпочиташе свещи.) Просто като цяло предпочиташе тъмнината.Добре се разбираше с нея.Тъмнината нашепваше тайни които някой не виждаха даже да бяха огряти от най-яркия прожектор на света.Тайни които биха били от голяма полза за мъртъв и все пак още живеещ човек.Един вампир можеше да тероризира едно семейство със години..векове..Абсолютно ненаказано.
И така нашата малка принцеса вървеше бавно из препълнения от към тийнейджъри парк.Не, че бе гладна, но пък кой на нейно място би отказал малко свежа кръв?Сигурно просто щеше да остане там за малко, да изчака младите да се напият, защото от опит знаеше, че алкохола забавя рефлексите на хората...А най-много от всичко мрасеше бърза храна...А Леонора мразеше доста неща...
Върнете се в началото Go down
Пърл Хокингс
Вампир
Вампир
Пърл Хокингс


Брой мнения : 51

Парк                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк    Парк                   EmptyНед Ное 06, 2011 5:49 pm

Докато се разхождах в парка малко пийнала , чух нещо , което приближаваше, явно не беше човек , движеше се прекалено бързо. Точно в момента , в който щеше да ме захапе за врата се обърнах и видях, че това беше някаква вампирка. Тя явно бързо разбра, че няма да яде точно сега прибра зъбите си.
- Здравей, излязла си да вечеряш а? Явно ще трябва да си потърсиш някой друг, защото и аз съм вампир.
Върнете се в началото Go down
Evangeline.
Вампир
Вампир
Evangeline.


Брой мнения : 33

Парк                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк    Парк                   EmptyНед Ное 06, 2011 6:41 pm

Ев повдигна тънките си вежди и се намуси почти не забележимо.Нейната си физиономия, една от онези уникалните както ги наричаха повечето нищожни човечета.Леонора наклони главата си на една страна и погледна вампирката пред нея в очите.
-Малко е странно да видя една от нашите да се напива с нищожества като тези?!?
Ева се обърна рязко на пръсти и черната 'и рокля последва извивките на толято 'и и отново застана спокойно на бедрата 'и.
-Както и да е..не е моя работа, но даже и да беше не ме интересува!
Каза под носа си тя шеговито.Всички знаеха, че щом Ев изкаше да знае нещо, тя го научаваше, даже и да не бе нейна работа.Но никой не смееше да я нарече любопитна, заради разглезената 'и същност."Една принцеса завинаги остава такава, не зависимо, че времето 'и на царуване е отминало" Както обичаше да казва.
Върнете се в началото Go down
Катрин Съмърс
Вампир
Вампир
Катрин Съмърс


Брой мнения : 15

Парк                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк    Парк                   EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm

Излязох от вкъщи, но нямах представа къде точно искам да отида. Бях нова в града, не знаех кое къде се намира, затова се лутах безцелно из улици и площади. Ох, запътих се към една малка и непретенциозна сладкарница, но рязко промених решението си. Нямах настроението и желанието да съм сред толкова много хора, напроти, трябваше ми малко спокойствие. Моето място сега бе в парка, където се разхождах из алеите, докато не забелязах две вампирки, които май спореха за нещо. Приближих се до тях и без да се опитва да се намеси в спора им, ги поздрави :
- Хей, здравейте... какво става тук?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк                   Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк    Парк                   Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires-rpg :: Градът :: Парк-
Идете на: