Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires-rpg

Това е най-новият РПГ форум, забавлявайте се и създайте вашата история....
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Юни 29, 2017 2:16 am
Latest topics
» Да се сприятелим
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) EmptyСря Фев 01, 2012 11:29 pm by byh4o

» Да броим до 500
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Loras

» име с последната буква
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) EmptyВто Ное 29, 2011 11:33 am by Sunshine819

» Да броим наобратно от 10 000
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) EmptyВто Ное 29, 2011 11:32 am by Sunshine819

»  Брюнетки vs. Блондинки
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) EmptyВто Ное 29, 2011 11:31 am by Sunshine819

» Дневниците на вампира vs. Малки сладки лъжкини
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) EmptyВто Ное 29, 2011 11:30 am by Sunshine819

» Промени
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) EmptyСря Ное 23, 2011 7:27 pm by АВИЛА

» Парк
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm by Катрин Съмърс

»  Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) EmptyНед Ное 20, 2011 10:14 am by Ребека ♥

ВАЖНО
Форума търси модератори, не е задължително да имате опит, ако имате желание влезте в темата Кандидатствай за модератор , която се намира в раздел Кандидатствай...
Издателства


Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа)

Go down 
АвторСъобщение
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) Empty
ПисанеЗаглавие: НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа)   НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) EmptyВто Сеп 13, 2011 8:20 am

НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа) DH-1-200x311

Шерилин Кениън
МЕЧТАН ЛЮБОВНИК

книга първа от поредицата
НОЩНИ ЛОВЦИ


ИЗЛИЗА НА 08.09.2011


От две хиляди години над спартанския воин Джулиън тегне проклятие да изпълнява тайните мечти и желания на безброй жени, без сам да познае истинската любов. Докато един ден не бива призован от Грейс Алекзандър, която единствена вижда в него човешко същество и прави всичко по силите си, за да го избави от участта му...

Скъпи читателю,
Да бъдеш затворен в спалнята на жена е страхотно. Да бъдеш затворен в стотици спални в продължение на две хилядолетия – не чак толкова. А да бъдеш обречен да прекараш вечността като любовен роб, заробен между страниците на книга, може да скапе деня дори на един спартански воин.
Като любовен роб, аз знам всичко за жените. Как да ги докосвам, как да им се наслаждавам и най-вече – как да им доставям удоволствие. Ала когато бях призован, за да изпълня сексуалните фантазии на Грейс Алекзандър, открих първата жена в историята, която видя в мен мъжа, изпитал невероятна болка в миналото си. Единствено тя си направи труда да ме изведе от спалнята и да ми покаже света. Тя ме научи отново да обичам.
Но аз не съм роден, за да позная любовта. Прокълнат бях да прекарам вечността сам. Като истински пълководец много отдавна приех ориста си. Ала ето че сега открих Грейс – единственото нещо на този свят, без което изстрадалото ми сърце не може да живее. Вярно, любовта лекува всички рани, но ще успее ли да развали едно хилядолетно проклятие?
Джулиън Македонски


ЗА АВТОРА:
Шерилин Кениън е автор на романите от поредицата „Нощни ловци“, които се радват на международна популярност и неведнъж са оглавявали класациите за най-продавани книги на „Ню Йорк Таймс“, „Пъблишърс Уикли“ и „Ю Ес Ей Тудей“. От книгите й са продадени над осем милиона копия в двайсет и седем страни.
Под имената Шерилин Кениън и Кинли Макгрегър, тя е автор на още няколко поредици, сред които „Brotherhood of the Sword“, „Lords of Avalon“ и „BAD“. Близо до град Нашвил, щата Тенеси, Шерилин Кениън води пълен с опасности живот… като всяка жена с трима сина, съпруг, менажерия от домашни любимци и колекция от мечове, от която всички от гореизброените са обсебени.



Шерилин Кениън
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа)
Формат: 14,5х21 см
Обем: 320 стр.
Меки корици
ISBN 978-954-9321-69-2
Цена: 11,90 лв.
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
 
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires-rpg :: Твоето кътче :: Книги :: ИК Ибис-
Идете на: