Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires-rpg

Това е най-новият РПГ форум, забавлявайте се и създайте вашата история....
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Юни 29, 2017 2:16 am
Latest topics
» Да се сприятелим
Louis Vuitton EmptyСря Фев 01, 2012 11:29 pm by byh4o

» Да броим до 500
Louis Vuitton EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Loras

» име с последната буква
Louis Vuitton EmptyВто Ное 29, 2011 11:33 am by Sunshine819

» Да броим наобратно от 10 000
Louis Vuitton EmptyВто Ное 29, 2011 11:32 am by Sunshine819

»  Брюнетки vs. Блондинки
Louis Vuitton EmptyВто Ное 29, 2011 11:31 am by Sunshine819

» Дневниците на вампира vs. Малки сладки лъжкини
Louis Vuitton EmptyВто Ное 29, 2011 11:30 am by Sunshine819

» Промени
Louis Vuitton EmptyСря Ное 23, 2011 7:27 pm by АВИЛА

» Парк
Louis Vuitton EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm by Катрин Съмърс

»  Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief
Louis Vuitton EmptyНед Ное 20, 2011 10:14 am by Ребека ♥

ВАЖНО
Форума търси модератори, не е задължително да имате опит, ако имате желание влезте в темата Кандидатствай за модератор , която се намира в раздел Кандидатствай...
Издателства


Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Louis Vuitton

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Louis Vuitton Empty
ПисанеЗаглавие: Louis Vuitton   Louis Vuitton EmptyСъб Ное 05, 2011 3:00 pm

Louis Vuitton Images?q=tbn:ANd9GcT6J3HdxU9pgCMs7Ob7vFCDwtC7G9jlFtVd9n0AivVqUN-sCbwk
Louis Vuitton Images?q=tbn:ANd9GcQJOm4ttzgeC1fpeHToKa5o8aXiFPXDzkFFovVeroaQrKdovNQB82ah1SLQ
Louis Vuitton Images?q=tbn:ANd9GcS9qKR0l9d_IzbXmv2VoboXnxOVf1RfFZmW4WGpQME-gFIyxjCv
Louis Vuitton Images?q=tbn:ANd9GcT4lSGVaohHCwZi61q6y-5Oobol9gtQouiqGiCveceNt6iwTORCyA
Louis Vuitton Images?q=tbn:ANd9GcSNRYD5rzGnagAI35LBDzvUmwb5FsL7SVz3-el7ePO8BrtfKzqb0g
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Faye Chamberlain
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Faye Chamberlain


Брой мнения : 6

Louis Vuitton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Louis Vuitton   Louis Vuitton EmptyПон Ное 07, 2011 6:16 pm

Бях дошла в град, който не познавах, но усещах, че съм на правилното място. Просто го усещах, а колието ми на моменти придобиваше онези сребристи отблясъци, това ме караше още повече да вярвам, че в града ще се случи нещо. Реших да отида в мола. Нов живот е равно на нови дрехи. Влязох в един магазин и моментално погледът ми беше привлечен от едни умопомрачително готини обувки.
-О, вие ще сте мои - казах си тихичко, но явно някакво момиче беше решило същото. И двете хванахме обувката.
-Пусни я иначе с такава ярост ще си я изтръгна от теб, че ще ти сваля маникюра от ноктите - казах и я погледнах. В този момент изписках и отстъпих назад, пускайки обувката. И тя направи това, а обувката падна на земята. Медальона ми заблестя и ме дръпна напред, тогава забелязах и нейния - същия, но блестеше в златисто. Съединиха се и най-накрая успях да видя целия надпис, не само моята половина - "sun & moon".
-Ти си аз.. аз съм ти.. - казах и я дръпнах настрани.
Върнете се в началото Go down
Melissa Chamberlain
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Melissa Chamberlain


Брой мнения : 8

Louis Vuitton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Louis Vuitton   Louis Vuitton EmptyПон Ное 07, 2011 6:20 pm

Бях влязла в един магазин и точно когато си харесах едни обувки някаква кучка също ги беше набелязала. Когато я видях реагирах доста бурно и изненадано, отскачайки назад, но медальоните ни се свързаха. Тя ме дръпна настрани.
-Не. Ти си аз - казах като я гледах. Пипнах косата й, сигурно някой би ме помислил за луда в момента.
-Ти си момичето от сънищата ми! Ти си сестра ми - казах заключително.
Върнете се в началото Go down
Faye Chamberlain
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Faye Chamberlain


Брой мнения : 6

Louis Vuitton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Louis Vuitton   Louis Vuitton EmptyПон Ное 07, 2011 6:24 pm

Ококорих очи.
-И.. и.. и ти ли си имала сънища? - попитах я учудено. Явно не само аз бях странна. Хванах я за ръката, за да я придърпам където нямаше хора, но ме хвана ток от нея.
-Ауу.. хвана ме ток - казах.
-Ти си детето на слънцето, нали? - попитах я, а тя ме погледна странно, бих казала леко невменяемо дори. Вече знаех, че и тя е вещица, затова не се притеснявах да говоря свободно за това, но внимавах някой а не ни чуе.
-Медальона.. -поясних.
-Аз черпя силите си от луната, през нощта съм най-силна.. а ти през деня, защото черпиш сили от слънцето.. Имах време да проуча - казах и повдигнах рамене.
Върнете се в началото Go down
Melissa Chamberlain
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Melissa Chamberlain


Брой мнения : 8

Louis Vuitton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Louis Vuitton   Louis Vuitton EmptyПон Ное 07, 2011 6:28 pm

-Да, умнице, и аз те сънувах - казах и завъртях очи.
Явно се вживяваше като Шерлок Хоумс, толкова неща каза за медальоните, не че чух всичко кой знае колко обстойно.
-Значи сега е моето време - казах и се усмихнах доволно, леко злобно дори, но не можех да съм злобна със сестра си. Може би хоарта биха ни се учудили, че не реагираме кой знае колко истерично, но аз знаех за нея и знаех, че рано или късно ще се срещнем. Беше въпрос на време.
-Е, какво още знаеш. Пей, славейче - казах и зачаках да чуя какво друго ще ми каже.
Върнете се в началото Go down
Faye Chamberlain
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Faye Chamberlain


Брой мнения : 6

Louis Vuitton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Louis Vuitton   Louis Vuitton EmptyПон Ное 07, 2011 6:33 pm

-Добреее, не ме пришпорвай, още се опитвам да осъзная, че те срещнах - казах и се загледах в нея. Бяхме едно към едно, сякаш се гледах в огледалото, но с тази разлика, че тя беше по-провокативно облечена.
-Проучих и това, откъде произлизаме. Наша пра-пра.. пра баба е Моргана, представяш ли си?! Сещаш се.. великата магьосница, сестрата на Артур - започнах да й обяснявам, докато бавно обхождахме магазина. Обърнах се назад, към.. нея.
-Как се казваш всъщност? - попитах я и видях да зяпа някакви обувки.
-По дяволите, слушаше ли ме изобщо?! - казах ядосано и обувките паднаха пред нея. Явно пак се ядосах лекичко.
Върнете се в началото Go down
Melissa Chamberlain
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Melissa Chamberlain


Брой мнения : 8

Louis Vuitton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Louis Vuitton   Louis Vuitton EmptyПон Ное 07, 2011 6:36 pm

-Да! - казах, като гласа ми повиши малко децибелите си.
-Не ми дръж такъв тон, мразя това - казах с предупредителен тон и поклаих глава. Обърнах се към нея.
-Мелиса - представих се.
-Хмм.. чудя се коя ли е по-голямата? Даил съм аз, или си ти.. - зачудих се и се засмях. Не знаех дали искам да съм по-малкта или голямата. Но пък бяхме близначки, така че нямаше да имаме голяма разлика.
Върнете се в началото Go down
Faye Chamberlain
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Faye Chamberlain


Брой мнения : 6

Louis Vuitton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Louis Vuitton   Louis Vuitton EmptyПон Ное 07, 2011 6:39 pm

-Мелиса.. - повторих.
-Харесва ми - казах и се усмихнах. Не ми харесваше, че ми говори така, но реших да не се заяждам, което беше учудващо за мен, аз винаги бях в настроение да се заяждам и споря.
-Аз съм Фей - казах си името и аз и след това се усмихнах. Тя попиа коя ли е по-голямата, а отговорът ми се изстреля моментално.
-Ти, с две минути - казах и завъртях очи. Сега щеше да се надуе защото беше по-голямата.. макар, че две минути не бяха нищо.
Върнете се в началото Go down
Melissa Chamberlain
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Melissa Chamberlain


Брой мнения : 8

Louis Vuitton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Louis Vuitton   Louis Vuitton EmptyПон Ное 07, 2011 6:45 pm

-Йес - казах и се усмихнах доволно от този факт, че бях по-голямата, макар и с две минути. Важното беше, че бях по-голямата.
-Значи ще ме слушаш! - казах и се засмях.
-Заедно ще живеем нали? - попитах я. Аз все още бях на хотел, понеже бях пристигнала едва вчера, дори нямах време да разгледам къщите. Но щяхме да си намерим някоя страхотна къща и да я обзаведем както ни е кеф.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Louis Vuitton Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Louis Vuitton   Louis Vuitton Empty

Върнете се в началото Go down
 
Louis Vuitton
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires-rpg :: Градът :: Мол :: Shoping Center-
Идете на: