Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires-rpg

Това е най-новият РПГ форум, забавлявайте се и създайте вашата история....
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Юни 29, 2017 2:16 am
Latest topics
» Да се сприятелим
Приятно ми е! EmptyСря Фев 01, 2012 11:29 pm by byh4o

» Да броим до 500
Приятно ми е! EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Loras

» име с последната буква
Приятно ми е! EmptyВто Ное 29, 2011 11:33 am by Sunshine819

» Да броим наобратно от 10 000
Приятно ми е! EmptyВто Ное 29, 2011 11:32 am by Sunshine819

»  Брюнетки vs. Блондинки
Приятно ми е! EmptyВто Ное 29, 2011 11:31 am by Sunshine819

» Дневниците на вампира vs. Малки сладки лъжкини
Приятно ми е! EmptyВто Ное 29, 2011 11:30 am by Sunshine819

» Промени
Приятно ми е! EmptyСря Ное 23, 2011 7:27 pm by АВИЛА

» Парк
Приятно ми е! EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm by Катрин Съмърс

»  Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief
Приятно ми е! EmptyНед Ное 20, 2011 10:14 am by Ребека ♥

ВАЖНО
Форума търси модератори, не е задължително да имате опит, ако имате желание влезте в темата Кандидатствай за модератор , която се намира в раздел Кандидатствай...
Издателства


Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Приятно ми е!

Go down 
+11
xxHate
avroro
Raven.
Lucifer's Angel
cveti
asia.d
Selsity
Пърл Хокингс
The_little_girl
The_Princess
werewolf
15 posters
АвторСъобщение
werewolf
Mod
Mod
werewolf


Брой мнения : 61

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyЧет Апр 28, 2011 12:36 pm

Може да ни кажете откъде сте, на колко години, какви са интересите ви, или пък просто да споделите странен факт за себе си. С какво се занимавате, любимото ви хоби и много други. Ще се получи нещо като форумен лексикон. Надявам се да ви хареса!
Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
werewolf
Mod
Mod
werewolf


Брой мнения : 61

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyЧет Апр 28, 2011 2:02 pm

cheers Аз съм Мария. На 17 години съм от Враца. Зодия Стрелец. Обичам животните, а по-точно ВЪЛЦИТЕ са моя живот! Може да ми викате Мишо или Вълк (ясни причини) Laughing Обичам да пиша и рисувам. Винаги съм готова да помогна с каквото мога! Въпроси?
Върнете се в началото Go down
The_Princess
Потребител
Потребител
The_Princess


Брой мнения : 21

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyЧет Апр 28, 2011 2:13 pm

Здравейте...Аз съм Виктория от Габрово..обичам да чатя..да чета..да слушам музика..да се ровя в нета..и да пиша по форуми..Обичам да ми казват Вики..Йори..и Wiki...слушам каквото ми хареса...любими певици-Кеша...Риана..Кейти Пери.Джеси...
Върнете се в началото Go down
The_little_girl
VIP
VIP
The_little_girl


Брой мнения : 20

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyЧет Апр 28, 2011 2:20 pm

Аз пък съм Росина ама ми викайте Роси и съм от Габрово. По зодия съм Лъвче и съм с характер на лъв Very Happy .... На последък освен да вися в нета съм луда по Малко сладки лъжкини! ако не сте я чели препоръчвам я Wink Ами май това е за мен
Върнете се в началото Go down
Пърл Хокингс
Вампир
Вампир
Пърл Хокингс


Брой мнения : 51

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyЧет Апр 28, 2011 4:49 pm

ехе тук виждам интересни хора Smile
Върнете се в началото Go down
Selsity
Потребител
Потребител
Selsity


Брой мнения : 12

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyЧет Апр 28, 2011 5:11 pm

Аз съм Мелиса почти всички ми казват Мел и аз съм от Габрово обичам да чета да вися на компютъра и да чатя или да излизам в МОЛа с моите 3 най-добри приятелки
Върнете се в началото Go down
asia.d
Потребител
Потребител
asia.d


Брой мнения : 11

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyЧет Апр 28, 2011 6:08 pm

Уау. Колко много информация давате за себе си. Мен ме мързи да пиша за това копирам от акаунта си от друг форум.

Амииииииии... Казвам се Ася (както можете да видите от ника ми). На 14 съм, от София. Засега уча в просто квартално училище, но тази година съм решила да кандидатствам в езиково с английски (например 31, тези, който са от София го знаят, предполагам). Такам, това не е важно. Външен вид - средно висока, горе-долу средно телосложение, светлокестенява коса и зелени очи. Слушам почти всичко, без особено много чалга. Е, налага ли се слушам, няма как и не мога да отрека, че и в чалгата си има и някои готини песнички Very Happy Ква мазна чалгарка съм! Идолите ми са Slipknot! Обичам тези хора! <3 Обожавам също Лейди Гага и Рияна. Малко не се връзват Слипнот и другите две като комбинации, но факт, е че обожавам музиките им Very Happy Very Happy Усещам се, че започвам да говоря глупости, за това преминавам към друга тема.

Обичам да рисувам. Когато си пусна Мелилин Менсън рисувам супермощни изроди ^_^ Най-много обичам да рисувам разни дебили с чадел в устата и кървясали очи. Иначе обичам да рисувам и нежни неща, в които не съм толкова добра, но господина по рисуване е очарован от мен (blush). Математиката ми маааалко куца... Very Happy Тия скапани уравнения най-накрая ги научих, ама тъпите признаци още ги обработвам.

Пиша разкази, статии и прочие. В Хай клуб няколко пъти публикуваха мои материали, за което съм изключително горда. Някои от разказите ми може да видите и тук.

Филмиииии... обичам ужаси. Някои непрекалено сълзливи дами, защото се разтройвам Смисъл, само ако историята е стойностна..

Обожавам да чета! Фентъзи, любовни, приключеснки - всичко става. От вампирщините съм чела само сагата Здрач..

Много се нервя на лайняния ми брат и на майка ми, която постоянно ме упреква, че дума като "прецака се" и редица други, не са думи за едно младо момиче. Иначе си ги ловкам и двамката + баща ми.

И хора запомнете има отбор само един - ЛЕВСКИ СОФИЯ !

Мисля, че е достатъчно, това, коаето написах. Ако някой нещо го интересува относно мен (а се съмнявам) - пишете. (:

Peace and love!
Върнете се в началото Go down
cveti
Потребител
Потребител



Брой мнения : 6

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyСъб Авг 20, 2011 1:49 pm

здравейте аз съм цветислава....казвайте ми цвети! ..аз с1м от плевен...оби4ам да се забавлявам с приятели...не съм стеснителна Very Happy ...много оби4ам да седя пред компа,да 4атя с приятели...от време на време 4ета...оби4ам интересни книги..например : "клетниците"...оби4ам да рисувам въпреки 4е не ме бива много в тази област flower ...оби4ам да се запознавам с нови хора,интересно ми е...надявам се тук да намеря приятели... lol!
Върнете се в началото Go down
Lucifer's Angel
VIP
VIP
Lucifer's Angel


Брой мнения : 13

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyВто Авг 23, 2011 10:29 am

Здравейте. Аз съм Мария, от София. Имате избор как да ми казвате: Мимс, Мими, Миме и т.н. Абе вие си решавайте. Very Happy. Ъм имам куче. Породата е Акита ину. Женска е и се казва Теса. Сега е на една годинка, бяло-рижава е и много си я обичам. Понеже повечето хора нямат представа какво е "Акита Ину" е това е Приятно ми е! Akita-inu-14 (Това не е моята Теса Exclamation ).Имам и заек. Той е от тези мини зайците и е малки уши. Мъжки е. Името: тука вече става сложно, защото принципно се казва Виктор (дълга история се крие зад това име), но всички му казваме Зико. Very Happy Ъм слушам почти всичко. Главно бг рап и тук там поп. Рядко чалгам, много рядко чалга. Very Happy Ъъ аз съм със светло кестенява коса и синьо-зелени очи. Слаба и висока скромните 1,60см. Сега ще съм седми клас, но уча в 3 немска (35 соу). Ами за повече контакти може да се обърнете към някой разклонител. А и сега не ми се пише много, ако се сетя за нещо пак ще писа. cherry Ааа нещо много важно аз съм от ЛЕВСКИИИИ СОФИЯ flower


Последната промяна е направена от Lucifer's Angel на Вто Авг 23, 2011 10:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Raven.
Потребител
Потребител
Raven.


Брой мнения : 5
Местожителство : Варна.

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyВто Авг 23, 2011 10:30 am

Аз съм Ралица. Харесвам името си, но ми звучи много официално и неприятелски да ме наричат с цялото. Така, че приемам абсолютно всякакви прякори. ^^ Рал, Рали, Ралс, Ралка, Ралче, Ралинка, Ралкин и Вировска даже ако щете. ;д /Вировска е фамилията ми/. На 13 съм от Варна. От една година живея със семейството си в едно малко селце Близнаци, което е близо до града /но си ходя на училище във Варна и пр./. Зодия телец съм и тигърче /по китайския/. Най- добрият ми приятел, се казва Дейвид. Имам котарак, който се казва Жан. И обожавам гарвани! Винаги съм ги харесвала и съжалявала заради лошото отношение към тях и глупостта на хората. Това, че са тъмни на цвят и грачат, не значи, че са лоши птици и, че носят лоши неща, нали? А и освен това аз намирам граченето им за хубаво, колкото и да е странно. А и смятам, че са най- красивите птици на тази земя. ^^ Имам огромен страх от височини /от 2 етаж на блок да погледна надолу и ми прилошава.. брр./ както и от хлебарки /в някакви истерии изпадам, когато видя, колкото и да е смешно. Аа ако някой иска да пита нещо / в което се съмнявам, защото плаша хората ;дд / свобоодно да си пита. ;д
Върнете се в началото Go down
avroro
Потребител
Потребител
avroro


Брой мнения : 40
Местожителство : Благоевград

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyВто Авг 23, 2011 10:40 am

Е, аз май пак съм най-стара. Казвам се Зара (не е съкращение) на 20 години съм и уча вече втора година право в ЮЗУ "Неофит Рилски" Благоевград. Интересувам се от всичко свързано с фентъзи, фолклор, история, Русия, теология... абе много са. През свободното си време чета (доста), пиша стихове, играя си с Фотошоп... Май е това горе-долу.
Върнете се в началото Go down
xxHate
Потребител
Потребител
xxHate


Брой мнения : 6
Местожителство : Darkwoods

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyВто Авг 23, 2011 11:57 am

Hello ^^ Аз съм Цветомира,за предпочитане Цвет,на 15 от София.Слушам предимно рок и метъл и на доста хора това не им допада. Very Happy Любимите ми групи са SlipKnot,Hollywood Undead,Linkin Park,Bring me the Horizon,Three Days Grace и т.н. и т.н. и т.н. Very Happy Обожавам музиката.Също много обичам да рисувам и да снимам...нищо,че не ми се отдават и двете занимания.Конфилктна личност съм и лесно избухвам.Мразя да ме лъжат в очите,но когато знам истина и се преструвам,че им вярвам е забавно. Very Happy Не вярвам много-много в любовта.Атеистка съм.Иии даа...това е засега.Другото ще разберете с времето. Very Happy
Върнете се в началото Go down
renkata1985
Потребител
Потребител
renkata1985


Брой мнения : 1
Местожителство : Стара Загора

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyСря Авг 24, 2011 3:59 pm

Здравейте Smile Аз се казвам Рени и съм на 26 г. от Стара Загора.Обичам много да слушам музика,да чета книги..да се ровя в нета.Незнам какво още да кажа на себе си предпочитам останалите да ме преценяват що за човек съм.
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyСря Авг 24, 2011 4:01 pm

Добре дошли в форума! Smile
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Cody
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Cody


Брой мнения : 202

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyПет Авг 26, 2011 7:02 pm

Selsity-Ще Ви помоля да прекратите спама в темата,за да няма наказания!
Върнете се в началото Go down
http://naturally.bulgarianforum.net/
b3as7
Потребител
Потребител
b3as7


Брой мнения : 2

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyПет Авг 26, 2011 7:15 pm

Казвам се Боби, на почти 17 години, от София. Зодия Дева съм. Обичам морето, да чета разни книги, които не са свързани с училището, както и спорта. Музика... Слушам всичко, което ми хареса... Всеяден тип съм. Занимавам се с готвене. Не, че съм добър, но пък ме влече - това уча и това ще продължа напред. Голямата ми слабост са животните и шоколадите. Smile
Върнете се в началото Go down
Cody
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Cody


Брой мнения : 202

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyСъб Авг 27, 2011 9:13 pm

Не мисля,че мястото на темата е тук.не се обсъжда нищо сериозно в нея,или проблемно.Затова местя в спам!
Върнете се в началото Go down
http://naturally.bulgarianforum.net/
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! EmptyСъб Авг 27, 2011 10:09 pm

Ами щом е в спам, да кажа на кой шоколадите не са му слабост.. Sad What a Face What a Face I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Приятно ми е! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятно ми е!   Приятно ми е! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Приятно ми е!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires-rpg :: Други :: Спамче-
Идете на: