Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires-rpg

Това е най-новият РПГ форум, забавлявайте се и създайте вашата история....
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Юни 29, 2017 2:16 am
Latest topics
» Да се сприятелим
Коридора на Гимназията EmptyСря Фев 01, 2012 11:29 pm by byh4o

» Да броим до 500
Коридора на Гимназията EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Loras

» име с последната буква
Коридора на Гимназията EmptyВто Ное 29, 2011 11:33 am by Sunshine819

» Да броим наобратно от 10 000
Коридора на Гимназията EmptyВто Ное 29, 2011 11:32 am by Sunshine819

»  Брюнетки vs. Блондинки
Коридора на Гимназията EmptyВто Ное 29, 2011 11:31 am by Sunshine819

» Дневниците на вампира vs. Малки сладки лъжкини
Коридора на Гимназията EmptyВто Ное 29, 2011 11:30 am by Sunshine819

» Промени
Коридора на Гимназията EmptyСря Ное 23, 2011 7:27 pm by АВИЛА

» Парк
Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm by Катрин Съмърс

»  Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief
Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 20, 2011 10:14 am by Ребека ♥

ВАЖНО
Форума търси модератори, не е задължително да имате опит, ако имате желание влезте в темата Кандидатствай за модератор , която се намира в раздел Кандидатствай...
Издателства


Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Коридора на Гимназията

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Емили Фийлдс
Човек
Човек
Емили Фийлдс


Брой мнения : 32

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 2:19 pm

Неусетно първият час на първият учебен ден мина. В класа имаше доста нови ученици, плюс това и учителя беше нов. Докато вървях по коридора, точно преди да стигна до шкафчето си забелязах едно от новите момичета да ме гледа, усмихнах и се и отместих погледа си. Точно когато затварях шкафчето си я видях да стои пред мен, учудих се и се направих, че не съм я забелязала, но тя се привлижи и каза:
- Помниш ли ме?
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Човек
Човек
Jenny Williams


Брой мнения : 14

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 2:30 pm

Часът бе дълъг и изтощителен. Не можех да се съсредоточа, дори не се опитвах. Беше толкова наивно от моя страна да повярвам, че ще мога да водя нормален живот, отново. Явно не бях уцелила града или гимназията .. Погледа ми се зарея в безсмислените драсканици върху корицата на тетрадката ми. Не исках да слушам нищо от това, което ни говореше учителката. Как можеше дори да помисли, че е някой обръща внимание на безвкусните й приказки. . Химикалката ми отново зашари по корица, от време на време поглеждах към черната дъска, за да създам илюзията, че все пак записвам думите й.
Ето, че всичко свърши. Бях свободна за около петнадесет минути. Можех да отдъхна и да се почувствам добре .. Внимателно отворих смешното шкафче, за да прибера дебелият учебник. Миризмата на лек дамски парфюм долетя до мен, а заедно с нея и женски глас.
- Ти си от часа по Литература, нали ? - попитах шеговито.. Разбира се, че я помнех..
Върнете се в началото Go down
Емили Фийлдс
Човек
Човек
Емили Фийлдс


Брой мнения : 32

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 2:36 pm

Доста се стресирах от този въпрос ... започнах да се чудя дали не съм я видяла на плажа или пък някъде другаде, почувствах се доста неловко от това, че не се сетих, така че реших просто да кимам умно и да се правя, че я помня. Тогава тя каза "Ти си от часа по Литература нали?" и аз избухнах в смях.. от къде другаде можеше да я помня..и и казах:
- Приятно ми е аз съм Емили Фийлдс, добре дошла в училището!
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Човек
Човек
Jenny Williams


Брой мнения : 14

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 2:45 pm

По лицето ми пробяга лека усмивка. Може би от това имах нужда.. от приятелка. Щеше да ми се отрази добре да поприказвам с някой, който е просто обикновен. Някой, който няма странна история..
- Джейн.. Уилямс .. Всъщност предпочитам Джени. - ухилих се и пъргаво затворих шкафчето си, за да обърна внимание на новата си..позната. Дани щеше да се гордее с мен. Всъщност той винаги го правеше. Точно това му беше хубавото. Спокойният му шеговит глас, руменото му лице, ослепителната усмивка..
- Какво имаш сега ? - попитах небрежно.
Върнете се в началото Go down
Емили Фийлдс
Човек
Човек
Емили Фийлдс


Брой мнения : 32

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 2:51 pm

Момичето ми каза, че се казва Джени. Изглеждаше мила и самотна. Мисля, че може би щяхме да стенем добри приятелки, защото се нуждаех от такива, а явно и тя.Джени ме попита какво имам сега:
- Английски език .. ужас учителката е толкова гадна, постоянно вика .. ти?
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Човек
Човек
Jenny Williams


Брой мнения : 14

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 2:58 pm

Английски... Не бях обърнала внимание на нервната учителка, за да се съглася с Емили, но не ме интересуваше особено. Учителите бяха далеч от реалните ми интереси. Особено любезният господин по физическо..Е,поне се надявах да е такъв. Не беше трудно да се досети човек, че изобщо не ме бива по този предмет. Бях като едно обикновено флегматично създание. Миналата година бях успяла да контузя няколко от съученичките си с проклетата волейболна топка. Беше неприятно,като се замисли човек.
- Физкултура.. Надявам се господинът да е достатъчно солидарен, за да ми прости неволните грешки.. - отегченият ми тон се долавяше във всяка следваща дума. Не.. Не , заради Емили, а заради самата тема.. Харесвах брюнетката..Първият човек, който си позволи да се запознае с новата..
Върнете се в началото Go down
Емили Фийлдс
Човек
Човек
Емили Фийлдс


Брой мнения : 32

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 3:02 pm

Джена ми каза, че има Фискултура.. надява се учителят да е добър.. е скоро ще разбере ужасната истина - Тук няма добри учители ... е поне тези, които познавах . Реших да сменя темата, защото тя изглеждаше отегчена, аз също.. едва ли е най- интересното нещо, за което можем да си говорим. Попитах я:
- Е разкажи ми нещо за себе си, нова ли си в града, от къде идваш ?
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Човек
Човек
Jenny Williams


Брой мнения : 14

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 3:17 pm

Погледнах я недоверчиво. Може би трябваше да си мълча и просто да се усмихвам. Можех го, бях родена актриса... Домът ми бе нещо важно, но всичките тези спомени. Ставаше все по - трудно да говоря за тях... Усещах огромната буца в гърлото ми, която упорито се опитваше да ме задуши. Опитите да я преглътна бяха все така езуспешни. Поех въздух и нежно докоснах медальона на врата си, уж небрежно.. Знаех,че ще ми помогне, че ще ме успокои. Той винаги се грижеше за мен, независимо къде се намираше..
- От Чикаго съм .. Отгледана съм от баща си.. Тук съм едва от седмица. - обясних малко по - ентусиазирано.. - Обичам шоколад.. - беше глупаво да го изръся така очевидно, затова тихият ми смях се разнесе , смесен с хилядите възбудени гласове, на другите ученици..
- Ти от тук ли си ? Изглежда познаваш хората тук ..
Върнете се в началото Go down
Емили Фийлдс
Човек
Човек
Емили Фийлдс


Брой мнения : 32

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 3:24 pm

Каза ми, че е от Чикаго и обича шоколад Very Happy Very Happy също ме попита далиу съм от тук. Отговорих и:
- Да тук съм родена, познавам доста голяма част от хората , но нямам много добри приятели, един вид срамежлива съм, макар и доста дружелюбна, е предвид, че миналата година най- добрата ми приятелка беше намерена мъртва е разбираемо да съм затворена в себе си.
Докато и разказвах за себе си чух звънеца да бие за започването на 2рия час.
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Човек
Човек
Jenny Williams


Брой мнения : 14

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 3:32 pm

Явно не беше съвсем нормална. Беше преживяла може би повече отколкото аз самата можех да си представя някога. Можех да й съчувствам, дори й го дължах след цялата тази дружелюбност от нейна страна.. Беше мило, че все пак прояви желание да се запознаем. Аз самата не бях една от най - приказливите. Обичах да мълча, но въпреки това имах много приятели. Разбира се, вече беше съвсем различно.. Бях напълно сама..
- Съжалявам за приятелката ти .. - смотолевих напрегнато .. Пронизителният шум от ударите на звънеца започна да пробива в главата ми. Беше неприятно и максимално дразнещо.. Как още не бях свикнала с него ?
- Е, май трябва да тръгваме. - усмихнах се и леко размахах ръката си в знак за "Довиждане" .. Беше време да се срещна с моя Ад..
Върнете се в началото Go down
Емили Фийлдс
Човек
Човек
Емили Фийлдс


Брой мнения : 32

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 3:39 pm

След като си казахме "Довиждане" и се разделихме влязох в час по английски език и забелях, че има нов учител, но беше далеч по различен от стрария , беше красив и висок с тъмно кафява коса. През целия час го гледах, докато не дойде най- голямото разочарование в живота ми - звънеца би. Точно излизах от стаята и срещнах новата си приятелка от вълнението набързо изстрелях все едно сме най добри приятелки:
- Оллеле , не знаеш колко готин е учителя по Английски език, направо щях да припадна като го видях...
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Човек
Човек
Jenny Williams


Брой мнения : 14

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 3:51 pm

Часът не мина толкова ужасяващо колкото очаквах. Разбира се , не мина без злополуки. Топката се бе изплъзнала от ръцете ми толкова неусетно, че едва реагирах. Рикушира в главата на тъмнокосо момче и уцели учителя. Заслужих си наказание на скамейката. Може би това беше най - вълнуващото нещо в този час. Не бих си и представила да съм по - доволна от случилото се.
Когато отново се върнах в главната сграда на гимназията се почувствах много по - добре. Сякаш се прибирах у дома след дълга изтощителна ваканция. Не беше странно, че се натъкнах на Емили, която развълнувано започна да говори за новият учител по Английски език.
- Не се тревожи.. Съвсем скоро ще разбера на какво си попаднала. - отбелязах и започнах да се кикотя като влюбена осмокласничка,,
Върнете се в началото Go down
Емили Фийлдс
Човек
Човек
Емили Фийлдс


Брой мнения : 32

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 4:01 pm

След като изтърсих тази глупост тя започна да се смее, е вярно, че ми стана неловко, но си беше смешно, така че се присъединих. Изобщо не ми се караха следващите часове, абсолютна скука, попитах я:
- Е това не трябваше да го казвам нали... Изобщо не ми се карат следващите часове, искаш ли да се разходим някъде или пък да отидем в мола ... е разбира се освен ако не настояваш да присъстваш в часа по математика..
Върнете се в началото Go down
Jenny Williams
Човек
Човек
Jenny Williams


Брой мнения : 14

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 5:05 pm

Фийлдс започваше да ми допада все повече и повече. Определено знаеше как да се забавлява и далеч не се наслаждаваше на часовете като повечето ученици. Разбира се, аз не ббях лоша ученичка, но от време на време се нуждаех от малко развлечение.. Защо не точно днес ? Не бях почитателка на МОЛ-а , но можех да преживея меренето на всякакви парцалки ..
- Нека се махаме тогава. - гласът ми се повиши с няколко октави нагоре. Мразех да го правя, ставаше все по - пискилив. Опитвах се да спазвам тихо и мелодично звучене, но развълнувах ли се ставаше непоносимо.

Върнете се в началото Go down
Емили Фийлдс
Човек
Човек
Емили Фийлдс


Брой мнения : 32

Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията EmptyНед Ное 06, 2011 7:42 pm

Явно и на нея не и се караха останалите часове, въпрекиу, че си личеше, че е добра ученичка. Чудех се дали обича да се размотава в мола като мен или не е такъв тип момичета. Даже и да не бях толкова общителна, кое мкомиче не обича да се размотава в магазини и да пробва дрехи и обувки с часове...?!
Погледнах я с усмивка " Хайде малко по- весело, кажи нещо" и и казах:
- Добре, колектива реши да отидем в мола и да попазаруваме мааалко(въпреки, че малко за мен означаваше доста повече от малко) Хайде да тръгваме, ще ти покажа няколко наистина невероятни магазина.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коридора на Гимназията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридора на Гимназията   Коридора на Гимназията Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коридора на Гимназията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires-rpg :: Градът :: Гимназия-
Идете на: