Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires-rpg

Това е най-новият РПГ форум, забавлявайте се и създайте вашата история....
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Юни 29, 2017 2:16 am
Latest topics
» Да се сприятелим
Изоставената църква EmptyСря Фев 01, 2012 11:29 pm by byh4o

» Да броим до 500
Изоставената църква EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Loras

» име с последната буква
Изоставената църква EmptyВто Ное 29, 2011 11:33 am by Sunshine819

» Да броим наобратно от 10 000
Изоставената църква EmptyВто Ное 29, 2011 11:32 am by Sunshine819

»  Брюнетки vs. Блондинки
Изоставената църква EmptyВто Ное 29, 2011 11:31 am by Sunshine819

» Дневниците на вампира vs. Малки сладки лъжкини
Изоставената църква EmptyВто Ное 29, 2011 11:30 am by Sunshine819

» Промени
Изоставената църква EmptyСря Ное 23, 2011 7:27 pm by АВИЛА

» Парк
Изоставената църква EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm by Катрин Съмърс

»  Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief
Изоставената църква EmptyНед Ное 20, 2011 10:14 am by Ребека ♥

ВАЖНО
Форума търси модератори, не е задължително да имате опит, ако имате желание влезте в темата Кандидатствай за модератор , която се намира в раздел Кандидатствай...
Издателства


Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Изоставената църква

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
River Watts
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
River Watts


Брой мнения : 12

Изоставената църква Empty
ПисанеЗаглавие: Изоставената църква   Изоставената църква EmptyНед Ное 06, 2011 4:38 pm

Изоставената църква Images?q=tbn:ANd9GcTOEjGeURroucl2RrHqDNU6-1tyGnu1-XXbK41QDyEdUCu8fj6nCJYkmREt
Върнете се в началото Go down
River Watts
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
River Watts


Брой мнения : 12

Изоставената църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената църква   Изоставената църква EmptyНед Ное 06, 2011 4:39 pm

Бях нова в града. Не познавах абсолютно никого.
Стоях в хотелската си стая и четях разни книги, с които да залъжа скуката, но тя вече бе заела крайната си точка и ме убиваше. Реших да разгледам града подробно, поне да се запозная с най-важните места в околността.
След часове лутане закрачих към близката гора. Тихо място на което няма почти никого, но няма значение ще разгледам природата и ще се надявам да не ме изяде нещо.
Ходех бавно оглеждайки природата около мен. Беше толкова красиво. След малко пред мен се разкриха буйни храсти..нямаше път през който да мина трябваше или да си проправя път или да се върна. Избрах да продължа. Започнах да премахвам храстите пред себе си докато не застанах в основата на величествена сграда. На върха на покрива и имаше кръст по това познах че може би е църква. Тръгнах към вратите и. Бутнах рязко едната порта ,а тя изскърца. Прекрачих прага й и огледах помещението.
-Ехо?!-викнах и гласът ми прокънтя.
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Изоставената църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената църква   Изоставената църква EmptyНед Ное 06, 2011 5:55 pm

Докато се разхождах в гората дочух шум. Идваше от Старата Изоставена Църква. Приближих се и установих, че явно вътре имаше някой. Открехнах врата и видях някакво момиче, когато тя тръгна да се обръща имах достатъчно време , за да се скрия. Видях, че явно няма намерение да си тръгва, а бях гладна и тогава тръгнах към нея с цел да я захапя , но точно тогава усетих някакъв шум в главата, който ме побъркваше и паднах на земята крещейки.
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Cody
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Cody


Брой мнения : 202

Изоставената църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената църква   Изоставената църква EmptyНед Ное 06, 2011 9:35 pm

Зад този вампир бях аз...Трябваше да се намеся.Не можеше да я оставя да захапе и буквално да изяде момичето! Затова направих магия.Добре,че поне бях в човешката си форма.Отидох до момичето а то уплашено ме погледна.Когато се обърнах вампира го нямаше.Казах и че няма нищо и заедно излязохме от църквата.
Знаех това място от отдавна.Знаех също,че и доста хора се опитват да влязат вътре.Точно поради тази причина,бях направил магия,която заключи вратата.
Чудно кой ли е отворил вратата!? Трябва да разбера! Но нека отново направя магия,за да не се наложи отново да се връщам!
Върнете се в началото Go down
http://naturally.bulgarianforum.net/
River Watts
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
River Watts


Брой мнения : 12

Изоставената църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената църква   Изоставената църква EmptyПон Ное 07, 2011 1:55 pm

Докато оглеждах старинните неща, които бяха останали улових движение зад мен. Сякаш някой влезе вътре. Останах на същото място правейки се че няма нищо. Изчаках още малко, нещото се приближи и аз използвах познатия трик ,който вампирите и върколаците мразят. Съсредоточих се и след секунда чух виковете на хищника зад мен, обърнах се и я погледнах в очите. След малко видях някакво момче да приближава към мен. Той прогони вампира. Гледах го странно чудно ми беше как така използва магии?! О загрях явно и той е вампир. Но беше ми жал за онова дето щеше да ме яде. Добре де понякога съм твърде мила. Излязох навън и се огледах, не успях да я видя. След малко чух шум в близките храсти. Приближих се и видях момичето там.
-Здравей..Коя си ти?-попитах. Наистина бях много наивна.
Чух стъпките на приближаващото момче и се обърнах.
-Ами ти?-зададох същия въпрос. Беше странно те сигурно са се наговорили.
Върнете се в началото Go down
Cody
Вещица/Вещер
Вещица/Вещер
Cody


Брой мнения : 202

Изоставената църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената църква   Изоставената църква EmptyПон Ное 07, 2011 2:41 pm

Здравей....Не е важно кой съм аз,а какво правиш ти тук?
По това време е прекалено опасно да се луташ сама в тази гора!
Все пак не знаеш,какви същества бродят тук.
Върнете се в началото Go down
http://naturally.bulgarianforum.net/
Sponsored content





Изоставената църква Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изоставената църква   Изоставената църква Empty

Върнете се в началото Go down
 
Изоставената църква
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires-rpg :: Градът :: Гората-
Идете на: