Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Добре дошли в най-новият РПГ форум. Надяваме се тук да откриете много нови приятели, забавлявайте се и създайте вашата история...
Vampires-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampires-rpg

Това е най-новият РПГ форум, забавлявайте се и създайте вашата история....
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 28, на Чет Юни 29, 2017 2:16 am
Latest topics
» Да се сприятелим
Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyСря Фев 01, 2012 11:29 pm by byh4o

» Да броим до 500
Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyНед Яну 08, 2012 1:21 pm by Loras

» име с последната буква
Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyВто Ное 29, 2011 11:33 am by Sunshine819

» Да броим наобратно от 10 000
Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyВто Ное 29, 2011 11:32 am by Sunshine819

»  Брюнетки vs. Блондинки
Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyВто Ное 29, 2011 11:31 am by Sunshine819

» Дневниците на вампира vs. Малки сладки лъжкини
Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyВто Ное 29, 2011 11:30 am by Sunshine819

» Промени
Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyСря Ное 23, 2011 7:27 pm by АВИЛА

» Парк
Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyНед Ное 20, 2011 9:28 pm by Катрин Съмърс

»  Percy Jackson & The Olympians : The Lightning Thief
Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyНед Ное 20, 2011 10:14 am by Ребека ♥

ВАЖНО
Форума търси модератори, не е задължително да имате опит, ако имате желание влезте в темата Кандидатствай за модератор , която се намира в раздел Кандидатствай...
Издателства


Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop

 

 Как въздействат филмите на психиката ни ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Как въздействат филмите на психиката ни ? Empty
ПисанеЗаглавие: Как въздействат филмите на психиката ни ?   Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyЧет Апр 28, 2011 5:20 pm

За начало кажете какво мислите за филмите които дават на последък. Късно вечер по телевизията често дават филми със разни убийства. Колят се, гърмят се и т. н. Вие знаете че може примерно някое малко дете да остане до по - късно вечерта и да го гледа поради невниманието на родителите. След това този филм може да му подейства. Не знам как точно, всеки е различен. Има също така много други филми които може да научат децата на глупости. Какви са вашите размишления по това ? bounce
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
werewolf
Mod
Mod
werewolf


Брой мнения : 61

Как въздействат филмите на психиката ни ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как въздействат филмите на психиката ни ?   Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyЧет Апр 28, 2011 5:31 pm

Съгласна съм с теб, но както и ти каза, децата са различни. Не всички биха направили това, което са видяли във филма. Имаше някаква случка в Америка: Двама негри (голями, към 25-30 годишни) гледали някакъв филм за банков обир и го направили точно както е във филма. Накрая и двамата умряли, но ето, филмът им подействал и те направили същото каквото са правили актьорите във филма. Мисълта ми е, че дори и възрастни хора могат да бъдат въвлечени в това. Иначе на мен филмите не ми действат по никакъв начин! Това е лично мое мнение! What a Face
Върнете се в началото Go down
werewolf
Mod
Mod
werewolf


Брой мнения : 61

Как въздействат филмите на психиката ни ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как въздействат филмите на психиката ни ?   Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyЧет Апр 28, 2011 5:34 pm

Това зависи от самият човек и от психиката му. Very Happy
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Как въздействат филмите на психиката ни ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как въздействат филмите на психиката ни ?   Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyЧет Апр 28, 2011 5:36 pm

И на мен не ми действат по никакъв начин .. гледам филм и след това- какво? Филмът си е филм живота си е живот.. между филмът и реалността има тънка граница, която някой хора престъпват..но ние живеем в реален свят не във фантазии!!! Въпреки, че има филми, които подсъзнателно манипулират съзнанието ни.. но това е положението, какво да се прави.. Very Happy Shocked bounce
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
The_Princess
Потребител
Потребител
The_Princess


Брой мнения : 21

Как въздействат филмите на психиката ни ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как въздействат филмите на психиката ни ?   Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyЧет Апр 28, 2011 5:38 pm

И според мен всичко зависи от човека...Аз не харесвам филми за ужаси и затова съм гледала само първите 2 минути от една част на Убийствен пъзел..но никога не ми е минавало през ума да правя нещо подобно..
Върнете се в началото Go down
Selsity
Потребител
Потребител
Selsity


Брой мнения : 12

Как въздействат филмите на психиката ни ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как въздействат филмите на психиката ни ?   Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyЧет Апр 28, 2011 6:08 pm

Съгласна съм с теб Вики на мен също не мидействат по никакъв начин филмите и обичам да гледам всякакви филми. Но всичко зависи от човека имам една приятелка на която всеки филм и действа различно но например накрая на един филм умря главния герой и аз след това я успокоявах цял ден че това е само филм...
Върнете се в началото Go down
asia.d
Потребител
Потребител
asia.d


Брой мнения : 11

Как въздействат филмите на психиката ни ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как въздействат филмите на психиката ни ?   Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyЧет Апр 28, 2011 6:19 pm

The_Princess написа:
И според мен всичко зависи от човека...Аз не харесвам филми за ужаси и затова съм гледала само първите 2 минути от една част на Убийствен пъзел..но никога не ми е минавало през ума да правя нещо подобно..

Може да не ти е минавало, но ако примерно гледаш системно такива филми с кланета и прочие със сигурност ще ти въздейства подсъзнателно и ставаш по-агресивна, по-жестоко настроена. Аз не визирам точно теб, говоря като цяло, но да не мислиш, че тези дето колят в истинския живот са стояли и са го осмисляли. Е, естествено, че са помислили каква тактика да имат, къде, кога, как, кой(точно това "кой" играе ужасно важна роля, защото едно е за убиеш човек, на улицата, друго е да заколяш майка си, но това е друга тема на разговор), но мога да ти гарантирам, че не са си дали сметка какво правят. Някои дори не знаят защо го правят.
Всъщност, малко се отклоних от темата. Аз категорично казвам, че определено имат въздействие филмите, които гледаме. Защо ли най-масовите убийци за били домошари и почти не са комуникирали с никой, били са затворени в себе си? Защо да тръгнали да убиват? Защото са имали пример за убийство. Реално погледнато, дори учебниците ни по История ни действат зле на психиката - да речем, "След като хан Крум побеждава Никифор, поръчва черепа му да се позлати и после пиел от черепа му". Не ви ли звучи като сюжет на филм на ужасите? И помежду другото, ако съм сбъркала имената на владетелите - прощавайте, не съм отличничка по История.
С една дума - внимавайте какво гледате. Може да ви се сбъдне.
Върнете се в началото Go down
АВИЛА
Admin
Admin
АВИЛА


Брой мнения : 343

Как въздействат филмите на психиката ни ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как въздействат филмите на психиката ни ?   Как въздействат филмите на психиката ни ? EmptyПет Апр 29, 2011 12:11 pm

asia.d написа:
The_Princess написа:
И според мен всичко зависи от човека...Аз не харесвам филми за ужаси и затова съм гледала само първите 2 минути от една част на Убийствен пъзел..но никога не ми е минавало през ума да правя нещо подобно..

Може да не ти е минавало, но ако примерно гледаш системно такива филми с кланета и прочие със сигурност ще ти въздейства подсъзнателно и ставаш по-агресивна, по-жестоко настроена. Аз не визирам точно теб, говоря като цяло, но да не мислиш, че тези дето колят в истинския живот са стояли и са го осмисляли. Е, естествено, че са помислили каква тактика да имат, къде, кога, как, кой(точно това "кой" играе ужасно важна роля, защото едно е за убиеш човек, на улицата, друго е да заколяш майка си, но това е друга тема на разговор), но мога да ти гарантирам, че не са си дали сметка какво правят. Някои дори не знаят защо го правят.
Всъщност, малко се отклоних от темата. Аз категорично казвам, че определено имат въздействие филмите, които гледаме. Защо ли най-масовите убийци за били домошари и почти не са комуникирали с никой, били са затворени в себе си? Защо да тръгнали да убиват? Защото са имали пример за убийство. Реално погледнато, дори учебниците ни по История ни действат зле на психиката - да речем, "След като хан Крум побеждава Никифор, поръчва черепа му да се позлати и после пиел от черепа му". Не ви ли звучи като сюжет на филм на ужасите? И помежду другото, ако съм сбъркала имената на владетелите - прощавайте, не съм отличничка по История.
С една дума - внимавайте какво гледате. Може да ви се сбъдне.
Напълно съм съгласна с теб, но спред мен всеки един филм, който гледаме от такъв сюжет трябва добре да го обмисляме и да разберем, че тоша изобщо не е правилно и не трябва ние да сме като убийците във филма. Според мен единия подтекст на всеки филм на ужасите, е че това е грешно и не трябва да се прави... drunken drunken Basketball
Върнете се в началото Go down
https://vampires-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Как въздействат филмите на психиката ни ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как въздействат филмите на психиката ни ?   Как въздействат филмите на психиката ни ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Как въздействат филмите на психиката ни ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vampires-rpg :: Други :: Спамче-
Идете на: